Harrojini pozat provokuese, Beatrix mbulohet dhe shkon në xhami (FOTO LAJM)

Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gjithnjë di të shfaqet provokuese.

E kemi fjalën për këngëtaren bukuroshe Beatrix Ramosaj.Ajo së fundmi është bërë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Por ditën e sotme, Beatrix ka tërhequr vëmendjen me postin e rradhës.

Ajo është mbuluar me shami dhe është shfaqur para një xhamie, duke i habitur të gjithë. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2019, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori