Ndahen Hamilton dhe Scherzinger (FOTO-LAJM)

Duke qenë se axhendat e tyre janë super të ngjeshura, ata nuk kanë kohë për t,ia dedikuar njeri-tjetrit. Ndaj ylli i Formula 1 Lewis Hamilton është ndarë nga këngëtarja Nicole Scherzinger.

Lewis, 28 vjeç dhe këngëtarja Nicole, 35 kanë qenë në lidhje për pesë vjet por ata luftonin për të gjetur kohë për njëri-tjetrin pasi ai jeton Zvicër dhe ajo në SHBA.

"Është kaq e vështirë për të mbajtur një marrëdhënie kur ata mezi shihen njëri-tjetrin. Të dy kanë përkrahur njëri-tjetrin në karrierat e tyre dhe do të vazhdojnë të bëjnë kështu. Por natyra e punës së tyre në fund të fundit kushtoi me marrëdhënien e tyre"- ka thënë një burim. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2013, ora 11:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori