Halloween në Shtëpinë e Bardhë, foto e Trump dhe Melania që u bë virale (FOTO LAJM)

Shtëpia e Bardhë është shndërruar me rastin e Halloween. Melania dhe Donald Trump mirëpritën fëmijë të shumtë për ta vizituar shtëpinë e për të shkrepur disa foto.

Foto që mori vëmendjen e të gjithëve ishte ajo e dy fëmijëve, që duken të veshur si Presidenti Trump dhe bashkëshortja e tij. Melania kishte zgjedhur të vishte një fustan portokalli, duke iu përshtatur ngjyrave të Halloween dhe kungujve të famshëm.
Shtuar më 26/10/2020, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori