Halle vajzash, Kejvinënë dhe Oriolën i mundon i njëjti problem (FOTO LAJM)

Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, në çdo foto që publikon në rrjetet sociale tërheq vëmendjen e mediave. Së fundmi e kemi parë se është bërë shumë shoqe me Oriola Marashin dhe kjo ndoshta pasi të dyja u bënë pjesë e gjigandit botëror GUESS.

I shohim shpesh bashkë dhe jo rrallë herë ndodh që t’i shprehin simpatinë njëra-tjetrës në rrjetet sociale, mirëpo siç duket vajzat paskan të njejtin problem dhe këtë na e ka treguar Kejvina. Ajo ka publikuar një foto MEME në instastosry nëpërmjet së cilës na ka treguar se çfarë ndodh kur gocat vendosin të hanë shëndetshëm.

Shumë e thjeshtë, tundohen sërish për të ngrënë gjëra jo të shëndetshme dhe “e trajtojnë” veten me ushqime të tilla.

Ju kuptojmë goca, edhe ne këtë hall kemi.
Shtuar më 25/07/2019, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori