“Hajde shqipe”, bishat shqiptare në një bashkëpunim që do të trondisë botën
Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka kërkuar një bashkëpunim me këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max.

Vetëm kjo e fundit i është përgjigjur deri tani kërkesës së këngëtares për një bashkëpunim mes shqiptareve.

"Lady Marmalade e re", shkruan Ava Max, duke iu referuar bashkëpunimit të suksesshëm të Christina Aguileras, Pink, Lil Kim dhe Mya-s.

Dua Lipa shkroi "Hajde shqipeee" për të thënë po ndërsa efundit dhe që nuk rpitej ishte Rita Ora me komentin brilant se ishte gati dhe se kishte respekt për të gjitha vajzat.

Deklaratë kjo e fortë, pasi Dua LIpa dhe Rita Ora nuk flisnin.

Prandja bëhuni gati, se shqipët do ta tundin botën. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2019, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori