Habiten fansat, Ledri kalon gjithë natën duke festuar me babain e ish-it

Pëlqej
Dua Lipa në Kosovë është njohur fillimisht më shumë nga lidhja që kishte më Ledri Vulën se sa për këngët e saj.

Vite më parë, ata u panë disa herë së bashku, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë.

U tha se ndarja erdhi për shkak të koncerteve të shumtaLedrit që kishte nëpër diasporë, por edhe ofertave të shumta që këngëtari kishte nga vajzat tjera, bëri që mos të i kushton vëmendje të madhe këngëtares shqiptare që jeton në Londër.

Pavarësisht gjithë kësaj, gjërat shkojnë mirë e bbukur mes tyre, të paktën mes Ledrit dhe të atit të Duas, Dukagjinit. Fundja, pse jo?

Reperi ka postuar ndër të tjera, një video në Instagram ku shfaqet duke u argëtuar përkrah Dukagjinit deri në orët e para të mëngjesit. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori