Habit Noizy, di përmendësh këngën e Ledrit (FOTO LAJM)

Marrëdhënia e Noizyt dhe Ledrit gjithmonë është bërë epiqendra e vëmëndjes por këtë herë gjithcka është vërtetuar pa lene vend per dyshime.

Edhe pse e dinim se ata i kishin përmirësuar marrëdhëniet, sërish veprimi i Noizy-t na ka habitur të gjithëve.

Ai ka publikuar një video në Insta Story teksa këndon këngën e Ledrit, “U harrum”, e cila dëgjohet në sfond.

Në këtë video Noizy ka bërë tag Ledrin dhe me këtë na bën të kuptojmë se përveçse i kanë përmirësuar marrëdhëniet, tashmë këngëtarët mund të dëgjojnë e këndojnë pa problem këngët e njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori