Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit
Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale.

Ajo gjithmonë përflitet për një film ku ka luajtur si aktore dhe për këtë Beniada ka rëfyer më shumë në GSH.

Ajo ka zbuluar se do të luaj rolin e njërës prej femrave me të cilën Berlusconi ka pasur lidhje.

“Në film jam një nga femrat që Berlusconi ka dashur, flirtuar dhe frekuentuar. Një nga shumë vajzat që e admironin. Në film kam xhiruar edhe një skene me një gjarpër të vërtetë. Ishte një eksperiencë me shumë emocion.”, ka rrëfyer Benada.

Ndër të tjera ajo ka rrëfyer dhe disa nga skenat humoristike, ku ka rrëfyer se disa herë i ngecte taka teksa filmonte. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori