Habit Hueyda El Saied: Mami shiste gjakun se s’kishim bukë të hanim (VIDEO)
Hueyda El Saied sot e ftuar në emisionin e mëngjesit Wake Up ka rrëfyer për herë të parë jetën e saj të vështirë.

Ajo ka deklaruar se fëmijëria e saj ka qënë e vështirë dhe se ka pasur raste kur në shkollë shkonte pa ngrënë.

“Më është dashur të shkojë në shkollë shumë herë pa ngrenë, se nuk kishim çfarë të hanim. Nënës sime i është dashur shpesh të japë dhe gjak për të më ushqyer” -u shpreh artisja. /albeu.com/

Shtuar më 23/11/2017, ora 13:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori