Habit Bleona: Kam blerë një gjë super të shtrenjtë për ta përdorur vetëm 1 herë
Lirisht mund të quhet blerje e ‘çmendur’. Në intervistën e dhënë për Syri Kosova, Bleona Qereti ka treguar edhe për blerjet e shtrenjta që bënë.

Këngëtarja ka theksuar se e ka blerë një gjë që nuk i duhet më por që i ka kushtuar shumë.

“Kam blerë një ‘dhomë me oksigjen’ ku për një orë e gjysmë futësh brenda dhe merr oksigjen! Është një gjë që nuk më duhet dhe që e kam përdorur vetëm një herë në shouin tim “Euros of Hollywood” që e kam pasur para 5 vjetësh në Amerikë” tha ajo.
Shtuar më 24/01/2019, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori