Habit Alketa Vejsiu: Të shkretët ne, sa të varfër kemi qenë
Alketa Vejsiu së fundmi shkoi në Marrakesh, Marok së bashku me këngëtaren Jonida Maliqi. Dy vajzat tërhoqën shumë vëmendjen me postimet e tyre ku tregonin vendet që vizituan atje.


Së fundmi Alketa ka publikuar një video ku tregon pjesë nga udhëtimi nga Marrakesh, por edhe në vendet tranzit. Kur kanë ndaluar në Greqi, Alketa dhe Jonida kanë kaluar në një vend të cilin moderatorja e kujton me nostalgji.


“Blija çamçakiza dhe jo vetëm që blija çamçakiza por letrat e tyre i bëja koleksion, të shkretët ne sa të varfër kemi qenë”, dëgjohet të thotë moderatorja.
Shtuar më 08/11/2019, ora 17:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori