Gwen dhe Blake në një romancë
Përflitej më herët për një lidhje mes Gwen dhe Blake, por tashmë çdo gjë është konkretizuar. Blake Shelton dhe Gwen Stefani po shijojnë një romancë së bashku.

Një përfaqësues i Gwen i ka thënë TMZ-së se ata deshën që ta bëjnë publike lidhjen e tyre të mërkurën mbrëma, gjatë festës së CMA në Nashville. Të njëjtat burime shtojnë se lidhja e tyre është në fazat e para. /albeu.com/


Shtuar më 05/11/2015, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori