Guxon Marina Vjollca, shfaqet vetëm me peshqir në Kubë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tashmë prej ditësh, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë duke pushuar në Kubë.

Ama ajo ndryshë nga serioziteti i kohëve të fundit, ka vendosur që të shfaqet shumë më tërheqëse.

Pa filtra dhe me një perëndim dielli që ju ngazëllon shpirtin. Marina duket e sapo dalë nga deti dhe e mbështjellë me peshqir.

Marina Vjollca do ju kënaqë syrin me pamjet e publikuara. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori