U shpall gruaja më e bukur në botë, Olivia Culpo pozon e zhveshur (FOTO LAJM)

Olivia Culpo është shpallur gruaja më e bukur në botë nga Revista ndërkombëtare “Maxim”.

Olivia uhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss Universe në konkursin midis 100 vajzave nga e gjithë bota. Më vonë ajo u bë qendra e disa titujvelajmeve për shkak se filloi një lidhje me këngëtarin Nick Johnas.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një set fotografik bardh e zi ku shfaqet tepër sensuale.

Shtuar më 12/06/2019, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori