Gruaja e Silvestre Stallone e "çmendur" si i shoqi (FOTO LAJM)

Këto dy javë ajo feston 45-vjetorin e lindjes por bashkëshortja e Silvestre Stallones nuk e tregon aspak moshën që ka mbi shpinë. Jennifer Flavin po tregon gjatë pushimeve të saj në Saint-Jean-Cap-Ferrat në jug të Francës se askush nuk mund të thotë për se po i afrohet të 45-ave.

Së bashku me bashkëshortin e saj, i njohur në filmin Roki" dhe me familjarë të tjerë Flavin po kalon pushimet verore duke lëvizur nëpër det me një jaht super-luksoz.

Gjatë kësaj xhiroje nuk kanë munguar as aventurat e çmendura si: hedhja nga jahti apo ski në ujë dhe Jennifer ka qënë nismëtarja e gjithçkaje.

Mesa duket ka marrë shumë nga Silvestre Stallone. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2013, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori