Gruaja e Greyt se ka parë akoma “Fifty Shades”
Aktori Jamie Dornan njihet botërisht për rolin e tij Christian Grey në seritë e .

Por ka ende një person që nuk e ka parë ende atë në film, dhe bëhet fjalë për gruan e tij në jetën reale, Amelia Warner.

“Mendoj se ajo është e dashuruar më shumë me mua se me atë djalë”, ka thënë Dornan në emisionin e Ellen DeGeneres. “Ajo nuk e ka parë filmin”, ka thënë ai.

Dornan, për të cilin thuhet se shpesh se është i afërt me fansat, të cilët e shohin fillimisht si karakteri i Greit, nuk ndihet rehat nga këto perceptime. “Kaloj panik, dhe nuk di si tu përgjigjem. Unë nuk jam si ai”, ka thënë Dornan. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2018, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori