Grimerja ia nxjerrë fytyrën e vërtetë të Gentës (FOTO LAJM)

Këto fotografi nuk do donte t’i shihte asnjëherë.

Grimerja Sellma ka hedhur disa pamjeGenta Ismailit në Instastory, të cilën sapo kishte filluar ta grimonte.

Por, fytyra e Gentës nuk lë shumë për të dëshiruar.

Ajo është krejt ndryshe se në paraqitjet me grim, pasi fytyra e saj ka shumë shenja dhe këto pamje janë zhgënjyese, nëse krahasohet me fotot që i publikon vet Genta. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 16:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori