Greta Koçi përlotet gjatë emisionit, e kujton këtë person të dashur (VIDEO)
Greta Koçi njihet si këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptarë.

Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin "E Diell" ku ka folur rreth jetës së saj personale dhe karrierës muzikore.

Teksa fliste për fëmijërinë e saj, Gretës ja shfaqën një fotografi të gjyshes së saj.

Ajo u përlot, pasi tregoi se kishte qenë tejet e lidhur me të.
Shtuar më 16/06/2019, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori