Greta Koçi feston 23 vjetorin (FOTO LAJM)

23 vjetori ka qënë mjaft i veçantë për Greta Koçin, teksa ka festuar pranë kolegëve të saj dhe jo vetëm. Mbrëmja e djeshme ka ofruar shumë surpriza për të.

Ajo ka organizuar një festë të madhe, ku janë bashkuar shumë këngëtarë, producentë dhe njerëz të njohur të televizionit.

Në këtë natë nuk kishin si të mungonin edhe këngët live nga këngëtarët e njohur. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 09:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori