Greta Koçi bën ndërhyrje në fytyrë dhe e tregon live (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, gjithmonë i ka kuriozuar të gjithë fansat e saj përsa i përket jetës private.

Greta ka ditur të jetë gjithmonë e rezervuar. Por Greta Koçi ka qënë gjithmonë një nga vajzat e shoëbizit shqiptar që është komentur për ndërhyrje në pjesë të ndryshme të trupit dhe fytyrës së saj.

Por thuajse asnjëra prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Megjithatë Greta Koçi sapo e theu këtë ''rregull'' duke publikuar videon ndërkohë që po bën vetullat.

Edhe ne nuk prisnim që këngëtarja të bënte publike ndonjë ndërhyrje tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2018, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori