Grabitet makina e burrit të këngëtares së njohur, merren bizhuteri me vlerë të madhe (FOTO LAJM)

Jennifer Lopez është një prej këngëtareve dhe aktoreve më të njohura dhe më të dashura në të gjithë botën.

Së fundmi ajo është bërë lajm për shkak të bashkëshortit të saj.

Sipas mediave amerikane Alex Rodriguez, është plaçkitur. Vlera e gjërave që atij i kanë grabitur shkon në gjysmë milionë dollarë.

Po ashtu e ditur bëhet se ai këtë gjë e vuri re, pasi u kthye nga San Franciscos atje ku kishte shkuar për ta shikuar ndeshjen Giants-Phillies të dielën.

Mësohet se në makinën që ai kishte marrë me qira kishte disa bizhuteri me shumë vlerë, një laptop dhe pajisje të tjera elektronike.

Autoritet amerikane janë duke punuar që kjo ngjarje të zbardhet, por deri më tani nuk është zbuluar asgjë.

Shtuar më 15/08/2019, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori