Goldi AG uron festën e Bajramit me një foto shumë domethënëse
Reperi Gold Ag, i cili po ashtu njihet për mysliman të devotshëm, ua ka uruar të gjithë besimtarëve të fesë islame festën e Fitër Bajramit.

Në imazhin e postuar ai shihet pranë gruas më të shtrenjtë për të, nënës, dhe menjëherë pas publikimit të fotografisë, komentet ishin të shumta.

”Urime festa e Fitër Bajramit” kishte shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2018, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori