Gold AG shifra rekord me këngën “Shqiptar” (VIDEO)
Kënga më e re e Gold AG, “Shqiptar”, ka kaluar shifrën prej 1.3 milion shikimesh në YouTube.

Reperi nga Presheva, i cili nxiti reagime të shumta për tekstin e kësaj kënge, ka arritur të joshë vëmendjen e publikut duke bërë që videoklipi i tij brenda katër ditësh të shikohet mbi 1.3 milion herë.

Gold AG shkaktoi polemika të mëdha me projektin e tij që përmban fjalë të rënda për Atifete Jahjagën, Ragmi Mustafën, Ilir Dedën dhe Berat Buzhalën.

Ndërkohë që edhe disa nga të fyerit dhe personalitete nga fusha të ndryshme kanë reaguar ndaj tekstit të kësaj kënge.

Kënga e AG-ut duket se nuk ka të ndalur pasi cdo 10 minuta rriten me mira klikime.

Shtuar më 25/02/2014, ora 21:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori