Goca nxitoni! Lulet e Elita Rudit i ka kapur një bukurosh dhe ai është beqar

Pëlqej
Moderatorja Elita Rudi nuk mund të anashkalonte traditën e hedhjes së luleve në dasmën e saj me reperin Gjiko.

Dhe ishte vetë Elita që zbuloi se kush i kapi lulet.

Kushëriri i Gjikos, Kech Montana, publikoi një foto në Instagram ku uron çiftin për martesën:

“Dasma më e mirë që kam përjetuar ndonjëherë, mu kënaq shpirti vëllaçko im”, shkruan Icon Style.

Në këtë postim, moderatorja komentoi: “Lulet i kape, domethënë radhën e ke”. /albeu.com/

Shtuar më 25/09/2018, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori