Globi i Artė, Jessica Alba me 5,8 milionė dollarė diamantė (FOTO-LAJM)

Në ndarjen e çmimeve të Globit të Artë, vemedja nuk është fokusuar vetëm tek fituesit e këtyre çmimeve por edhe tek look-u i artistëve.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nė ndarjen e ēmimeve tė Globit tė Artė, vemedja nuk ėshtė fokusuar vetėm tek fituesit e kėtyre ēmimeve por edhe tek look-u i artistėve. Nė tapetin e kuq Jessica Alba ka shkėlqyer, jo vetėm nga pamja e saj por edhe nga bizhutė qė ajo mbante.


Vetėm varėsja me diamant i saj kushtonte 5,8 milionė dollarė. Ajo pėrveē saj mbante njė palė vath platini, unazė me perlė dhe fustan njė tė mrekullueshėm, Oscar de la Renta. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2013, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.