E FUNDIT/ Aksident në Korçë, plagosen rëndë 4 persona
Gjyste Vulaj i çudit të gjithë: Vjehrrit ja shërbej kafen me bikini!
Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ishte në emisioninXing” të Ermal Mamaqit, dhe ka provokuar me veshjen e saj.

Gjatë intervistës së saj në emisioninXing me Ermalin”, Vulaj është shprehur se gjatë verës e kalon pjesën më të madhe të kohës e veshur vetëm me bikini.

“Kam një pishinë në shtëpi dhe rri gjithë kohës me bikini. Vjen vjehrra ia nxjerr kafen me bikini, vjen vjehrri prapë me bikini,”-ka përfunduar këngëtarja. /albeu.com/

Shtuar më 22/04/2017, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori