Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Gjyshja e fëlliqi në Instagram, Genta e BB fshin videon
Pëlqej
Genta, vajza që u bë e famshme falë pjesëmarrjes në “BB5”, duket se para pak ditësh është mërzitur me lajmet që qarkullonin për të dhe ka shprehur se nuk do të kishte më rrjete sociale.

Por duket se nuk i qëndroi dot larg.

Dje ajo ka publikuar nje video ku shfaqej gjyshja e saj duke i thënë se duhet të gjente një burrë.

"Hë gjej një burrë tani dhe rri në Tiranë". Duke qënë se edhe Genta ka sens humori ja ka kthyer duke i thënë se do të rrinte me të.

Por ditën e sotme duket se Genta e ka fshirë videon.

Çfarë të ketë ndodhur këtë herë, që ka bërë që Genta të ketë fshrë videon?! /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori