Gjithmonë shkakton debat, veshjet më të famshme të Melanisë (FOTO LAJM)

Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.

Disa i konsiderojnë jo të qëlluara në shenjë, të tjerë shumë të zgjedhura, disa të shtrenjta, herë me shumë lule ose shumë të bukura, por duket se njerëzit nuk bien dot dakord kur vjen puna te stili i Melanisë shkruan Albeu.com.

Ama duhet thënë se Melania ka një trup shumë tërheqës dhe ajo shfaqet gjithnjë në formë.

ALbeu sjell për ju në galerinë më lart disa nga veshjet e Melanisë nëpër disa nga eventet më të rëndësishme. /albeu.com/

Shtuar më 01/03/2020, ora 20:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori