"Gjithmonë i imi", Xhensila poston pozën romantike në krah të Besit (FOTO LAJM)

Ata janë ndër çiftet më të dashura të shoëbizz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, të cilët shpeshherë marrin vëmendjen e ndjekësve të tyre.

Këngëtarja dhe aktori ndajnë herë pas herë imazhe së bashku në rrjetet sociale, teksa shprehin dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa Xhensila ka postuar një fto në natyrë, ku shfaqet në krahët e Besit. Ata duket sikur po vallëzojnë.

“Do jesh gjithmonë i imi,”- shkroi Myrtezaj krahas fotos romantike ku dukeshin shumë të lumtur.

Kujtojmë se çifti i dashur për publikun është prindër i një vajze, që e kanë quajtur Ajka.

Shtuar më 06/11/2020, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori