Gjithmonë e zhveshur dhe provokuese, si duket juristja shqiptare me look serioz (FOTO LAJM)

Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online.

Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Por në rast se kuriozitetin e tërheqin gjërat intime me Redonën ndodh e kundërta, pasi nuk jemi mësuar ta shohim juristen serioze për ironi të profesionit.

Por ajo duket mjaftë bukur në një foto të publikuar nga një studio televizive e veshur totalisht serioze ku është pëlqyer dhe komplimentuar nga ndjekësit./albeu.com/
Shtuar më 11/07/2020, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori