Gjithmonë e kuruar, Armina shfaqet si asnjëherë pa make up (FOTO LAJM)

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar.

Kjo edhe për shkak të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishën.

Ajo gjithmonë kujdeset të shfaqet ekuruar dhe në formë, por këtë herë ajo si asnjëherë është shfaqur tërësisht pa make-up.

Ndonëse e pa lyer sërish blogerja dukej në formë mjaft të mirë fizike. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori