Gjithë "sy e vesh", Rudina Dembacaj tregon si e propozoi Mark Frroku (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe çdo ditë aktorja na zbulon më shumë për lidhjen e tyre falë pyetjeve në Instagram.

Ditën e sotme Rudina ka treguar se Marku i ka propozuar shumë natyrshëm dhe ishte i pari që i shprehu ndjenjat.

"Ndodhi shumë natyrshëm në fakt! Marku u shpreh i pari", u përgjigj Rudina.

Ndërkohë pak kohë më parë e ftuar tek "E diell", Rudina tregoi edhe si kuptoi që kishte rënë në dashuri.

"Më përpara kuptova që kisha rënë unë brenda me të. Nuk e kuptova nga Marku që edhe ai më donte. E kuptova që kisha rënë brenda se fillova të emocionohesha tepër nga ky person. Takimin me Markun nuk e harroja kurrë", u shpreh Rudina.

Shtuar më 06/04/2020, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori