Gjiko publikon klipin e ri, film aksion por me një Elitë shtatzënë brenda (VIDEO)
Gjiko sapo hodhi në treg këngën “Distanca”.

Kaq mjaftoi që të kuptonim gjithcka.

klip Gjiko shfaqet me Elitën dhe mesa duket jo pa arsye.

Ata shfaqen duke u zënë me armë tërë kohën, dhe Gjiko duket se përndiqet nga Elita.

Derisa në fund pasi zgjohet nga makthi, ai shfaqet pranë Elitës në shtrat dhe mbi të gjitha një Elite me barkun e rrumbullakos.

Ata kanë vendosur që të tregojnë shtatzaninë me një klip. Fantastike.
Shtuar më 11/11/2018, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori