Gjiko flet për herë të parë për shtatzaninë e Elitës
Pëlqej
Më 21 shtator, çifti shumë i komentuar i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko i dhanë fund beqarisë me një dasmë madhështore që u komentua nga të gjithë mediat. Fotot e videot nga dasma pushtuan rrjetet sociale dhe për ditë të tëra çifti ishin në qendër të vëmendjes.

Zërat se Elita Rudi është shtatzënë nisën pak para dasmës dhe arritën kulmin pas saj, kur Gjiko shkroi në Instagram: “Sapo i vumë themelet e familjes tonë! Ishalla sa më shumë beba gruja jem [sic].”

Megjithatë ata preferuan të mos flisnin publikisht mbi këtë çështje. Megjithatë në një intervistë për “Prive”, Gjiko kinse u mundua t’i mohonte këto zëra, në fakt (me dashje) i hodhi më shumë benzinë zjarrit.

I pyetur nëse është i lumtur që do të bëhet baba, ai u përgjigj kështu: “Bab’ jam bërë që kur kam hyr në rrethin e hip hop-it.”


Më pas, në lidhje me faktin se a ka ndryshuar Elita gjatë shtatzënisë, tha shkurtimisht se “hala është e njëjta”.

Ok, reperi mund të kishte thënë “po, është” ose “jo, nuk është”, megjithatë preferoi ta zgjaste akoma më shumë këtë histori.
Zërat se Elita Rudi është shtatzënë nisën pak para dasmës dhe arritën kulmin pas saj, kur Gjiko shkroi në Instagram: “Sapo i vumë themelet e familjes tonë! Ishalla sa më shumë beba gruja jem [sic].”

Shtuar më 10/11/2018, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori