Gjiko edhe pse në Maldive lyhet me kos (FOTO LAJM)

Të gjithëve na ka ndodhur që në periudhën e plazhit të jemi djegur dhe kemi filluar të aplikojmë recetat e gjyshes me kos apo me kastraveca. Epo ne shqiptarët kemi disa zakone që nuk i ndryshojmë dot pavarësisht se ku shkojmë.

Reperi i njohur Gjiko është duke shijuar disa pushime luksoze, së bashku me të dashurën e tij, në ishujt Maldive. Me sa duket të gjithë të famshmit shqiptarë janë përfshirë nga “sëmundja” e pushimeve në vende të nxehta.

Ai ka publikuar një foto në “Instagram” ku shfaqet duke u lyer me kos. Realisht ai duket si krem, por me sa duket reperi e ka shkruar me shaka, pasi dashur të tregoj se çfarë bën një shqiptar kur shkon me pushime. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 17:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori