Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO)
View this post on Instagram

Zëri nuk e lë Gjikon ta prekë Elitën😂😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Gjiko dhe Elita po kalojnë momentet e tyre më të bukura në familje, duke parë Zërin të rritet dita ditës.

Çifti janë vetëizoluar në shtëpinë e tyre në Kosovë dhe shpeshherë postojnë foto e video nga aktivitetet e tyre në shtëpi gjatë ditës.

Sot Elita ka postuar një video shumë të lezetshme ku të tre shfaqen të përqafuar. Mirëpo vogëlushi nuk e lë Gjikon ta prekë Elitën.

Sa herë që Gjiko vendos dorën në flokët e Elitës, Zëri e largon duke shkaktuar të qeshura tek çifti.

Shtuar më 29/03/2020, ora 22:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori