I vihet tritoli një banese në Durrës
Gjiko bën dedikimin më të ëmbël që mund të bënte ndonjëherë

Elita dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë të një djali të ëmbël që e kanë quajtur Zëri.

Pak më parë edhe Gjiko ka postuar një foto të adhurueshme ku ai dhe Elita shfaqen duke mbajtur vogëlushin teksa reperi bën një dedikim emocionues.

"Mirë se erdhe biri im Zëri Gjikolli.

Në momentin qe na kape gishtin me dorën tende te vogël na more zemrat rob per tër jeten mu e mamit tend e cila te mbajti 9 muaj e u kujdes per çdo detaj qe ti ta kishe sa me te leht ne barkun e saj, me të cilen mburrem dhe jam krenar qe o gruja jem. Babi ju don shume dhe do jetë gjithmonë pranë jush ne çdo moment. Të dua shumë", shkruan Gjiko. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori