Gjeti dashurinë tek shoku i ngushtë, Rihanna fotografohet me reperin (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, u zbulua romanca më e re e Rihannës me shokun e saj të ngushtë. Diva e muzikës u pa nën shoqërinë e A$AP Rocky të shtunën në një restorant në New York dhe sipas revistës “People”, artistët kanë nisur të shoqërohen prej pak kohësh.

Së fundmi, dyshja e famshme janë fotografuar duke shëtitur krahkrah rreth qytetit të New York-ut një ditë më parë. Çifti mbante maskat mbrojtëse, ndërsa Rihanna shfaqej e veshur me një palë pantallona të bardha dhe një xhup ngjyrë krem.

Përzierja në: Rapper Beau saj Lord beau ndërkohë shkoi me një pamje maskimi, duke çiftuar një xhaketë me kapuç me model dhe pantallona jeshile të ushtrisë

Thashethemet se dyshja po jetojnë një romancë kanë nisur që kur ajo u nda nga i dashuri miliarder, Hassan Jameel në Janar. Megjithatë, asokohe një burim i afërt me këngëtaren, tha se ajo nuk ishte gati për të krijuar një marrëdhënie tjetër pas ndarjes nga Hassan.

Faza e muajit të mjaltit: Rihanna dhe A $ AP Rocky duket se do të vendosen në romancën e tyre të bukur, me dyshen e parë duke shëtitur krah për krah rreth qytetit të New York-ut një natë të mërkure.

“Ajo sapo doli nga një marrëdhënie e gjatë me Hassan. Po shoqërohet me ASAP Rocky, por nuk po del me të.”, u shpreh burimi. Dyshja rindezi thashethemet gjatë verës, pasi A$AP u shfaq në fushatat për markën “Fenty Skin” të këngëtares.
Shtuar më 04/12/2020, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori