Gjesti i parë romantik në publik i Gencit ndaj Eni Koçit

Edhe pse kanë kohë që po përfliten se janë në një lidhje dyshja e këngëtarëve Genc Pelvukaj dhe Eni Koçi nuk e kanë pranuar akoma publikisht.

Megjithatë, pavarësisht thashethemeve për këtë histori këngëtarët vazhdojnë të shfaqen përkrah njëri-tjetrit.

Së fundmi Genci ka bërë një gjest mjaft romantik prej gentleman-i, i cili u ka bërë përshtypje të gjithëve, madje edhe vetë Enit.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një video ku artisti nga Kosova shihet të heq bluzën e tij për t’ia dhënë Enit e cila duket se kishte të ftohtë. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2017, ora 17:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori