Gjendja aktuale e Angelina Jolie është e frikshme (FOTO LAJM)

Angelina Jolie është një nga aktoret më të dashura në të gjithë botën.

Por kohët e fundit ajo është shfaqur shumë e dobët dhe e pafuqishme.

Angelina Jolie është parë si rrallë herë në rrugët e Los Anxhelosit.

Jolie është parë në prani të babait, Jon Voight me të cilin i ka afruar raportet pas ndarjes nga Brad Pitt.

Jolie dhe babai i saj ishin duke shkuar në shkollë për të marrë vajzën e saj, Vivienne nga shkolla e artit.

Me një fustan të gjatë të zi, Jolie është vlerësuar për thjeshtësinë e saj por siç mund të vëreni ajo ka humbur shumë peshë. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2017, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori