Gjendet sozia e këngëtarit me famë botërore, është një reper shqiptar (FOTO LAJM)

Këngëtari "The Weekend", vijon të ketë suksese të njëpasnjëshme në botën e muzikës. Këngët e tij janë bërë hite edhe në Shqipëri, ku ka fituar mijëra fansa.

Por kush e mendonte se ai do të kishte një sozi dhe pikërisht do të ishte një reper shqiptarë.

Bëhet fjalë për reperi nga Kosova Skerdi, i njohur për këngët ‘Tradhtare’ ,’Faje’.

Skerdi është mjaft i dashur si në Shqipëri, po ashtu edhe në Kosovë, bashkëpunon gjithmonë me artistë dhe autorë mjaft të njohur të muzikës shqiptare.

Skerdi ka ngajshmëri shumë të madhe me The Weekend e kjo ka bërë që të flitet shumë në mediat sociale.

Fotot e mëposhtme e vërtetojnë ngjashmërinë e frikshme të dy këngëtarëve. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 13:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori