Gjendet pasuesja e Marina Vjollcës te “Procesi Sportiv” (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë Marina Vjollca ka dhënë “divorcin” nga “Procesi Sportiv”.

Manushi vijoi të moderatonte emisionin me femra të ndryshm.

Tashmë duket se Top Channel ka gjetur pasuesen e denjë të Marinës dhe dyshimet flasin se do të jetë Fjoralba Ponari.

Duket se pasuesja e Marinës do të jetë sërisht bjonde. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori