Gjëja më e shtrenjtë për Beben mbetet familja (FOTO LAJM)

Bebe Rexha është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme botërore e cila kurrë nuk e ka mohuar origjinën shqiptare.

Por edhe pse është shumë e zënë dhe e angazhuar Bebe nuk e lë kurrë pas dore familjen e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha e cila famën e ka arritur në arenën ndërkombëtare së fundmi kohën e saj të lirë ka vendosur ta kalojë së bashku me familjen e saj.

Këtë Bebe e ka bërë të ditur përmes një fotografie që ka postuar në profilin e saj në Instastory

“Jeta ime. Familja ime”, ka shkruar mbi foton Bebe. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori