Gjebrea i rikthehet muzikës pas kaq shumë vitesh, zbulon me kë do jetë dueti i ri
Pëlqej
SOt Ardit Gjebrea publikoi një video të së bijës që këndonte në mënyrë gati perfekte dhe mesa duket këtë talent ai do të nisë ta kultivojë brenda Anës që tani.

Ai ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë adhuruesit e tij, ai shkruan se do ti rikthehet “dashurisë së vjetër” në bashkepunim me vajzen e tij Anen .

“Në studion e Darko Dimitrov…sepse këtë herë i rikthehem dashurisë – këngës me një duet. E me kë tjetër? Me Anna Gjebrea.”

Me siguri do të jetë një surprizë në “Kënga Magjike”. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2017, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori