Gjatësia dhe pesha e disa prej personazheve Vip (FOTO-LAJM)

Angelina Jolie 59 kg dhe gjatësi 1,73
Thuhet se shpesh në ekran personazhet mediatike shpesh nuk duken ata që janë në realitet, të mos flasim pastaj për truket në televizion. Shpesh ata duken më të shëndoshë apo më të dobët sesa janë, apo edhe më të shkurtër dhe më të gjatë.

Më poshtë iu paraqesim disa gjeneralitete të disa prej personave mediatik për të mësuar më shumë rreth tyre. /albeu.com/


Shtuar më 19/10/2012, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori