Gigi Hadit shfaqet seksi për festat e fundvitit (FOTO LAJM)

Gigi Hadid vazhdon të mahnisë në çdo set që ajo realzon.
Supermodelja është shfaqur tejet seksi e veshjet e firmës dhe me kapelën e babagjyshit të Vitit të Ri.

Unë i shkruaj kartolinat vetë çdo Krishtlindje. Gjithmonë i kujtoj kartolinatshkruara me dorë. Mbaj çdo të tillë që më dërgon kushdo, dhe kanë mjaft domethënie për mua”, ka thënë Gigi. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2017, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori