Gigi Hadid pas ndarjes me Zayn, shfaqet e buzëqeshur
Vetëm pak ditë më parë bënë publike ndarjen e tyre, pas dy vitesh së bashku. Bëhet fjalë për supermodelen Gigi Hadid dhe ish të dashurin e saj, Zayn Malik.

Ditën e djeshme këngëtari i shfaq mjaft i buzëqeshur, pavarësisht ndarjes nga Gigi, e cila duket se sot ia ka kthyer me të njëjtën monedhë. Bukuroshja 22-vjeçare u fotografua teksa dilte nga apartamenti i saj në Neë York dhe dukej mjaft e buzëqeshur.

E veshur sport, Gigi në fotot e publikuara dha imazhin e vajzës e cila nuk vuan për shkak të ndarjes nga partneri.

Shtuar më 18/03/2018, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori