Ghetto Geasy bën ndryshim në paraqitje (FOTO LAJM)

Ghetto Geasy ka bërë një ndryshim të papritur në pamjen e jashtme. Prej vitesh, ai i ka qëndruar besnik flokëve dhe mjekrës.

Sot, reperi vendosi të bëjë një ndryshim. Ai u transformua totalisht duke prerë flokët, por pa e prekur mjekrën.

‘Refresh’, shkruajti Ghetto Geasy në fotografinë që shpërndau në rrjete sociale.

Ndërsa komentet i bllokoi dhe asnjë prej ndjekësve të tij nuk mund ti bëjë ndonjë kompliment apo kritikë për këtë ndryshim.
Shtuar më 15/09/2019, ora 23:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori