Getorai "ngacmon" kunatën me komente, Luana nuk e le pa përgjigje (FOTO LAJM)

Si çdo herë, Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto seksi të sajën, duke marrë vëmendjen e fansave dhe pëlqime e komente të shumta.
Mirëpo, teksa të gjithë e komplimentojnë për bukurinë dhe format tërheqëse, në komentet e saj bie në sy ai i kunatit, Getoar Selimit.

Ndryshe nga gjithë të tjerët, ai ka vendosur të komplimentojë vaskën me tyl të moderatores, duke i shkrirë së qeshuri ndjekësit.

“Shumë e bukur kjo vaska me tyl”- i shkruan reperi, ndërsa Luana ja ka kthyer:

“S’rrije dot pa ma kthy ë.”- duke lënë të kuptohet se po thumbohen me humor me njëri-tjetrin.
Shtuar më 27/07/2019, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori