Getoari feston ditëlindjen dhe Marina u kujdes ta surprizonte kështu në mesnatë (FOTO LAJM)

Ditën e sotme reperi Getoar Selimi feston 38-vjetorin e lindjes.

Si në çdo festë dhe rast tjetër Marina është kujdesuar ta uroj publikisht bashkëshortin, por patjetër që nuk ka munguar as surpriza për të në mesantë.

Moderatorja e ka surprizuar reperin me një tortë e cila shkruan "Je T’aime" njëkohësisht edhe titulli i këngës më të fundit të tij.

Duket se festa është shoqëruar edhe me surpriza të tjera të cilat mbete për t'i zbuluar./albeu.com/
Shtuar më 03/07/2020, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori